Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiadomo, ile zapłacimy za wywóz śmieci w Lublinie

Utworzony przez jkj, 20 grudnia 2012 r. o 20:05 Powrót do artykułu
i słusznie! niech każdy płaci za siebie! jesli mieszkam sam to dlaczego mialbym placic wiecej? popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO MI PANIE DASZ... Premierze (parafracując znany przebój) - coraz lepiej więcej fotoradarów coraz drożej, państwo Policyjne - to jest właśnie oznaka końca świata - i gdzie są CI co głosowali na PO PYTAM???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na wsiach i tak palą śmieci w piecach i na podwórkach. Śmierdzi, że czasem na dwór wyjść nie można. A teraz w sezonie grzewczym masowo kupują szmaty w ciuchlandach i też palą. Cudowny aromat!!!. Nikt się tym nie zainteresuje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odebrać radnym diety i opłacić za to śmieci jak nie umieją obliczyć ile jedna osoba ma płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest 300% wzrostu opłaty za wywóz smieci! Obecnie płacę miesięcznie12 złotych za trzy osoby! I dostaje kilka złotych zwrotu! Nagle opłaty mają drastycznie wzrosnąć! Złodziejski Skandal! Miasto chce wymuszać opłaty na swoje cele! Tych opłat później nie rozliczy! Gdzie jest Izba Rozrachunkowa i Prokuratura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto jednak zapoznać się z tematem - zdaję sobie sprawę, że nie jest to mało, ale przecież miasto mówi, że po nowelizacji ustawy przedstawi propozycję uelastycznienia stawek. A poza tym widzę dobrą stronę, że segregując śmieci płaci się mniej - może to zmobilizuje mieszkańców bardziej do dbania o środowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze może w końcu będzie trochę porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
32 zł od gospodarstwa domowego miesięcznie...A ciekawa jestem jakie pojemniki będą dla gospodarstwa domowego - 120 l czy 240 l i ile razy w miesiącu będą wywożone śmieci? Jako osoba samotna obecnie mam umowę na 240 l wywożony jeden raz w miesiącu (pojemnik niepełny). Ale dla takiej rodziny np. 5-cio osobowej taki sposób wywozu to za mało. Czy u tych osób śmieci będą się "walać" przy śmietniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zrobią takie ceny za śmieci to bankowo ludziska zaczną masowo porzucać śmieci innym i wywozić do lasu ! Trzeba brać poprawkę że większość społeczeństwa jest niezamożna i liczy się dla nich każda złotówka. A takie wymysły naszych parlamentarzystów zamiast sprzyjać ekologii będą powodować większe zaśmiecenie niż obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prowokacja... chcą zmian niech zaczną od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olek napisał:
Jak zrobią takie ceny za śmieci to bankowo ludziska zaczną masowo porzucać śmieci innym i wywozić do lasu ! Trzeba brać poprawkę że większość społeczeństwa jest niezamożna i liczy się dla nich każda złotówka. A takie wymysły naszych parlamentarzystów zamiast sprzyjać ekologii będą powodować większe zaśmiecenie niż obecnie. [/quote] [quote name='Olek' timestamp='1356039336' post='712230'] Jak zrobią takie ceny za śmieci to bankowo ludziska zaczną masowo porzucać śmieci innym i wywozić do lasu !
To nie będzie miało sensu, będzie się płacić stałą kwotę płacić niezależnie od ilości śmieci. Podrzucanie sąsiadom i wywożenie do lasu ma sens przy obecnym systemie, w którym płaci się od każdego pojemnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy segregowane śmieci w/g urzędników? ile pojemników na śmieci ma być? i gdzie to wszystko ustawiać? Wywóz śmieci i opłaty za to dotyczą tylko mieszkańców - a co z firmami? Będą dalej wywozić śmieci na dotychczasowych warunkach- czyli dużo taniej niż mieszkańcy? Bubel, bubel jeszcze raz bubel ustawodawczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda na tej Lubelszczyzna i takie prezenty. W niedługim czasie z lasów zrobią śmietniska a w rzekach przestanie płynąć wodę tylko szambo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłata jest dobra dla rodzin wielodzietnych, ale to jest opłata za coś - konkretnie śmieci. A tych najwięcej produkują rodziny wielodzietne. Niech wzrosną dodatki dla tych rodzin i pomoc, ale nie kosztem ludzi samotnych często żyjących z emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja emeryt mieszkający samotnie mam płacić tyle co pozostali w klatce schodowej? na 12 mieszkań w 8 sa psy, srają na klatce schodowej i pod balkonami, bo właściciele po wyższych studiach prywatnych uważają , że wszystko im wolno, wyrzcać śmieci za okno, wylewać brudną wodę ...w każdym mieszkaniu mieszka po minimum 2 osoby., w żadnym nie ma nawet jednej książki...ta rada jest bezmyślna, pieniądze sparzyły im mózgi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kent napisał:
ja emeryt mieszkający samotnie mam płacić tyle co pozostali w klatce schodowej? na 12 mieszkań w 8 sa psy, srają na klatce schodowej i pod balkonami, bo właściciele po wyższych studiach prywatnych uważają , że wszystko im wolno, wyrzcać śmieci za okno, wylewać brudną wodę ...w każdym mieszkaniu mieszka po minimum 2 osoby., w żadnym nie ma nawet jednej książki...ta rada jest bezmyślna, pieniądze sparzyły im mózgi...
Coś mi się nie chce w to wierzyć... Psy srają na klatce schodowej, sąsiedzi wyrzucają śmieci przez okna - to gdzie ty człowieku mieszkasz???? W slamsach???? I jeszcze sąsiadów po wyższych studiach do swojej bajki wsadzasz, którzy rzekomo nie maja w domu ani jednej książki. A zaglądałeś im do każdego pokoju? Jakieś dyrdymały gość opowiada - albo wyssane z palca bajki, albo jakiś lek na uwiąd starczy się przyda.... Hahaha I chyba komuś innemu tu mózg sparzyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda Tuska doprowadzi do eutanazji ludzi biednych. Już ich nie stać na utrzymanie, a tu jeszcze takie obciążenie za śmieci. Kiedy ich szlag trafi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
To jest 300% wzrostu opłaty za wywóz smieci! Obecnie płacę miesięcznie12 złotych za trzy osoby! I dostaje kilka złotych zwrotu! Nagle opłaty mają drastycznie wzrosnąć! Złodziejski Skandal! Miasto chce wymuszać opłaty na swoje cele! Tych opłat później nie rozliczy! Gdzie jest Izba Rozrachunkowa i Prokuratura!
ja placilem do tej pory za 3 osoby 40 zl, plus oplate za odebranie posegregowanych odpadow, i co? z calym szacunkiem ale 12 zl za 3 osoby to smiech na sali byl !! sa tacy co placili mniej, a sa tacy ktorzy nawet za mniej ilosciowio placili duzo, duzo wiecej, i oni teraz doczekali sie sprawiedliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha napisał:
Coś mi się nie chce w to wierzyć... Psy srają na klatce schodowej, sąsiedzi wyrzucają śmieci przez okna - to gdzie ty człowieku mieszkasz???? W slamsach???? I jeszcze sąsiadów po wyższych studiach do swojej bajki wsadzasz, którzy rzekomo nie maja w domu ani jednej książki. A zaglądałeś im do każdego pokoju? Jakieś dyrdymały gość opowiada - albo wyssane z palca bajki, albo jakiś lek na uwiąd starczy się przyda.... Hahaha I chyba komuś innemu tu mózg sparzyło...
Chyba tobie cdoś nie działa pod czachą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuno wróć!!!! Znowu "państwo" będzie ustalało odgórnie to co i ile mamy płacić a nie poszczególne firmy, które wywozem się zajmują. Tak więc drogi obywatelu to nic, że wyrzucasz woreczek śmieci na miesiąc bo mieszkasz sam albo oszczędnie gospodarujesz odpadkami płać i płacz... bo urząd za Ciebie decyduje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...